Рішення № 771- 28/2019 від 20 грудня 2019 року "Про наданнядозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо  відведення   земельної  ділянки у   власність   для   будівництва і  обслуговування житлового  будинку,   господарськихбудівель   і сп

Дата: 04.02.2020 12:40

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«20» грудня  2019 року                                                                  №771-28/019

Про наданнядозволу на виготовлення проекту

землеустрою    щодо  відведення   земельної  ділянки

у   власність   для   будівництва і  обслуговування

житлового  будинку,   господарськихбудівель   і

споруд (  присадибнаділянка )   та    для    ведення

ососбистого селянського господарства за адресою:

Кіровоградська   область   Кропивницьий     район

с. Мальовниче,   вул.   Ушакова, 89   гр.    Кутузову

Віктору  Вікторовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції  України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр . Кутузова Віктора Вікторовича

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної  власності у власність гр. Кутузову Віктору Вікторовичу   за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  малоповерхова забудова, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Мальовниче, вул. Ушакова, 89.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності у власність гр.Кутузову Віктору Вікторовичу   за рахунок земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства  загальною площею 0,2500 га., у тому числі по угіддях: 0,2500 га.,  рілля, за адресою:Кіровоградська область, Кропивницький район, с.Мальовниче, вул. Ушакова, 89.

3. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної  політики, земельних  відносин та охорони  навколишнього  середовища.

Секретарсільської ради                                                                   Т. ЗАБРОДСЬКА