Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 766 -28/2019 від 20 грудня 2019 року "Про затвердження Програми енергозбереження  та  енергоефективності  закладів  на території  Катеринівської сільської ради (ОТГ) на 2020 рік."

Дата: 04.02.2020 11:18
Кількість переглядів: 191

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

«20» грудня   2019  року                                                           №766-28/2019

           с.Катеринівка  

 

Про затвердження Програми енергозбереження

 та  енергоефективності  закладів  на території

 Катеринівської сільської ради (ОТГ) на 2020 рік.

 

              Керуючись статтею 19 Конституції України, статтями 26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

                                   СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

           1.Затвердити Програму енергозбереження та  енергоефективності  закладів  на території Катеринівської сільської ради (ОТГ) на 2020 рік (додається).       

           2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва (голова комісії  Кучеренко К.І.).

 

Секретар сільської ради                                           Т.ЗАБРОДСЬКА

 

Додаток

До рішення сесії сільської

                                                                                              ради № 766-28/2019

                                                                                              від 20 грудня 2019 року

 

Програма

 енергозбереження та  енергоефективності  закладів  на території Катеринівської сільської ради (ОТГ) на 2020 рік

 

І. Загальні положення.

 

Програма енергозбереження та енергоефективності Катеринівської сільської ради (ОТГ) на 2020 рік (далі - Програма) розроблена виконкомом Катеринівської сільської ради відповідно до вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища» та «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про енергозбереження», Указу Президента України № 679/2008 від 28.07.08 р. «Про стан реалізації державної політики щодо забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів»; Концепції діяльності органів виконавчої влади у забезпеченні енергетичної безпеки України, затвердженої постановою КМУ від 19.01.1998р. № 48; Комплексної державна програма енергозбереження України, затвердженої постановою КМУ від 05.02.1997р. №148; Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, затвердженої розпорядженням КМУ від 15.03.2006 р. № 145-р.

 

ІІ. Мета Програми

 

Програма розроблена з метою реалізації державної політики України в галузі енергозбереження та раціонального використання енергетичних ресурсів.

Основна мета Програми: скорочення споживання енергоресурсів об’єктами бюджетної сфери, зменшення витрат на паливно-енергетичні ресурси та підвищення рівня комфорту в будівлях бюджетної сфери за умов дотримання санітарно-гігієнічних норм.

 

ІІІ. Основні завдання програми

 

Основним завданням програми є визначення комплексу узгоджених і взаємопов’язаних організаційних, технічних, економічних, правових та інших заходів, які здійснюватимуться в рамках реалізації Програми із застосуванням програмно-цільового методу.

Підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів на сучасному етапі є одним із найважливіших стратегічних завдань соціально-економічного розвитку України і є пріоритетним в розвитку Катеринівської  громади. Але якщо для промислового виробництва реальним результатом енергозбереження є зниження енергоємності продукції, то в бюджетній сфері стимулювати економію енергоресурсів складніше. Саме тому Програма енергозбереження та енергоефективності Катеринівської сільської ради (ОТГ) на 2020 рік розроблена з метою втілення комплексу заходів для реалізації потенціалу енергозбереження.

Об'єктами Програми є будівлі бюджетних установ та закладів, інженерні споруди різного функціонального призначення (тепло-, енерго-, водопостачання), пов'язані з підвищенням ефективності використання палива та енергії.

Суб'єктами Програми у сфері енергозбереження є соціально-культурні заклади і бюджетні установи галузей освіти і науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення села, місцевого самоврядування, надавачі послуг з тепло-, енерго-, водопостачання.

Зважаючи на те, що основними споживачами електричної енергії та тепла у бюджетній сфері являються заклади освіти, культури та охорони здоров’я, тому більшу увагу у Програмі приділено саме цим галузям і першочергові заходи з енергозбереження переважно стосуються закладів освіти, культури та охорони здоров’я Катеринівської громади.

 

ІV. Очікувані результати заходів програми

 

Виконання Програми надасть можливість забезпечити реалізацію державної політики у сфері енергозбереження.

Очікувані результати: зменшення споживання теплової енергії бюджетними закладами; зменшення споживання електричної енергії бюджетними закладами; покращення матеріально-технічної бази та інженерних мереж бюджетних закладів; підвищення рівня обізнаності працівників бюджетної сфери з питань енергоефективності.

 

V. Джерела фінансування заходів Програми

 

Фінансування виконання заходів Програми буде здійснюватися у межах коштів, що передбачатимуться у відповідних бюджетах на програми і заходи з забезпечення енергозбереження  на території Катеринівської громади на 2020 рік, а також із залученням інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Обсяги коштів будуть визначатися, виходячи з необхідності забезпечення виконання у відповідному році заходів Програми, орієнтовних витрат на їх реалізацію.

 

VІ. Термін реалізації заходів Програми

 

Реалізація Програми передбачена виключно на 2020 рік.

 

VII. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми покладається на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва, яка несе відповідальність за виконання і кінцеві результати Програми, раціональне використання фінансових ресурсів, визначає форми і методи координації  виконання  Програми.

 

 

Секретар сільської ради                                                         Тетяна ЗАБРОДСЬКА

 

П А С П О Р Т

 Програми

 енергозбереження та  енергоефективності  закладів  на території Катеринівської сільської ради (ОТГ) на 2020 рік

 

1

Ініціатори розроблення Програми

Виконавчий комітет Катеринівської сільської ради.

2

Підстава для прийняття Програми

Стаття 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

3

Розробники Програми

виконавчий комітет Катеринівської сільської ради

4

Співрозробники Програми

-

5

Відповідальний виконавець

Виконавчий комітет  Катеринівської сільської ради Відділ  економічного розвитку, фінансів, бухгалтерського обліку та інвестицій Катеринівської сільської ради,

6

Учасники Програми

Виконавчий комітет  Катеринівської сільської ради

7

Термін реалізації

2020 рік

8

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Сільський бюджет

9

Загальний обсяг фінансовихресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі:

Визначатиметься, враховуючи фінансову спроможність сільського бюджету на підставі обґрунтованих розрахунків, поданих виконавцями Програми

10

Коштів бюджету ОТГ

-

11

Коштів інших джерел

-

 

1 Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми, може змінюватися шляхом внесення відповідних змін до сільського бюджету впродовж терміну дії Програми.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень