Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 752-28/2019 від 20 грудня 2019 року "Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального  підприємства  «ОБРІЙ » Катеринівської сільської ради на 2020 рік"

Дата: 04.02.2020 10:53
Кількість переглядів: 147

 

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 «20» грудня   2019  року                                                  №752-28/2019

                                                           с.Катеринівка

 

Про затвердження Програми фінансової підтримки

комунального  підприємства  «ОБРІЙ »

Катеринівської сільської ради на 2020 рік

 

 З метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «ОБРІЙ» Катеринівьської сільської ради , відповідно до його функціонального призначення, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» ,

 

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

 

              1.Затвердити Програму фінансової підтримки комунального  підприємства

«ОБРІЙ»Катеринівської сільської ради на 2020 рік».

             2. Контроль за виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

 

Секретар сільської ради                                                                     Т.ЗАБРОДСЬКА

Додаток

до рішення сесії

№752-28/2019 від 20.12.2019 року

ПРОГРАМА

фінансової підтримки комунального підприємства «Обрій» Катеринівської  сільської ради  на 2020 рік

 

  1. Загальні положення

 

Програма фінансової підтримки комунального підприємства  на 2020 рік (надалі Програма) розроблена на виконання ст.91 Бюджетного кодексу України, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінетів Міністрів України від 05.05.1997 р. № 409 «Про забезпечення надійності й безпечності експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж».

Комунальне підприємство «Обрій»,  є стратегічно важливим підприємством для Катеринівської  громади,  яке забезпечує населені пункти, що увійшли до складу Катеринівської  ОТГ  наданням послуг з вивезення твердих побутових відходів та інших послуг в галузі комунального господарства. На даний час фінансовий стан комунального підприємства є незадовільним.

Все це призвело до того, що комунальному підприємству не вистачає обігових коштів на придбання матеріалів для виконання робіт по утриманню та оновленню інженерних мереж, придбання необхідних технічних засобів. Потребує оновлення матеріальна база підприємств за рахунок капітальних вкладень.

Враховуючи фінансову ситуацію, в якій знаходиться комунальне підприємство та необхідність виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, функціональних призначень, виникає гостра потреба у надані фінансової підтримки з місцевого  бюджету комунальному підприємству  для забезпечення виконання вищезазначених заходів.

 

2. Мета Програми.

 

Забезпечення стабільності роботи комунального підприємства відповідно до його функціонального призначення, виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж шляхом фінансової підтримки господарських суб’єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади.

 

3. Обґрунтування шляхів і способів розв’язання  проблеми.

 

Надання фінансової підтримки комунальному підприємству буде здійснюватись на поточні  видатки підприємства за рахунок загального  фонду сільського бюджету. При цьому підприємство отримує кошти на рахунок, відкритий в банку та використовує їх відповідно до рішення про виділення бюджетних коштів за їх цільовим призначенням.

Придбання за рахунок бюджету сільської ради  транспортних засобів, спецтехніки  та передача їх  комунальному підприємству  в користування на праві господарського відання.

 

4. Основні завдання Програми.

 

4.1.Програмою визначено такі основні завдання на виконання яких буде надаватися фінансова допомога:

        - зміцнення матеріально-технічної бази підприємства;

        - покращення якості послуг;

        - виконання зобов’язань по виплаті заробітної плати;

       - придбання матеріалів для проведення робіт та послуг,придбання  запасних частин, оплата робіт,оплата  послуг для стабільної роботи підприємства, тощо;

- придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності експлуатації інженерних мереж (водопроводів, доріг та тротуарів, тощо);

- забезпечення освітлення вулиць  населених пунктів ОТГ;

- сплата податків (штрафи,пеня тощо );

        - подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;

        - придбання спеціальної техніки, засобів, устаткування та спецодягу;

        - придбання малоцінних технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо;

- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій.

 

 

5. Організація реалізації Програми та здійснення контролю за її виконанням.

 

5.1. Реалізація програми покладається на виконавчий комітет Катериніської  сільської  ради у партнерстві з комунальним підприємством. У випадку необхідності корегування даної Програми відповідні зміни до неї вносяться рішенням сільської ради.

5.2. Безпосередній контроль за виконанням завдань програми здійснює відповідний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням коштів – виконавчий комітет сільської ради та постійні депутатські комісії.

 

6. Фінансова забезпеченість Програми.

 

         6.1.Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів бюджету сільської ради та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

 

7. Очікувані результати виконання Програми.

 

       Виконання Програми дасть можливість забезпечити:

        - безперебійну роботу комунального підприємства відповідно до   функціональних призначень;

        - збільшення обсягів та надання якісних послуг в галузі комунального господарства та благоустрою сіл та селища за рахунокзміцнення матеріально -технічної бази підприємства;

        - автотранспортне забезпечення  комунального підприємства, можливість придбання  для комунального підприємства  спецтехніки, необхідного устаткування, обладнання, спецодягу;

        - уникнення порушень трудового законодавства, в частині своєчасної виплати заробітної плати;

        - покращення якості санітарного благополуччя населення.

 

8.Контроль за виконанням Програми

 

        Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія з питань планування  бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

 

 

Секретар сільської ради                                       Тетяна ЗАБРОДСЬКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень