Рішення № 745-28/2019 від 20 грудня 2019 року "Про розгляд звернення заступника начальника відділу внутрішньої безпеки департаменту комітету в Кіровоградській області по  боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Мехальського О.С. "

Дата: 04.02.2020 10:00

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 20 » грудня   2019 року                                                         № 745-28/2019

Про розгляд звернення заступника

начальника відділу внутрішньої

безпеки департаменту комітету в

Кіровоградській області по  боротьбі

з корупцією та організованою

злочинністю Мехальського О.С.

Розглянувши звернення заступника начальника відділу внутрішньої безпеки департаменту комітету в Кіровоградській області по  боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Мехальського О.С.  про  включення до порядку денного сесії сільської ради питання « Про направлення повторного клопотання до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів сільського голови», керуючись  статтями 26, 42, 79  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. 20.11.2018 року секретарем Катеринівської сільської ради Забродською Т.І. направлено до Верховної Ради України повідомлення про дострокове припинення повноважень сільського голови Катеринівської сільської ради сьомого скликання, що підтверджується рішенням сесії № 233-11/2018 від 12.11.2018 року  та  клопотання щодо призначення позачергових виборів сільського голови.

2. Не направляти повторного  клопотання до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів сільського голови, в зв’язку з відсутністю правової процедури в чинному законодавстві про вибори, а також  перебігом строку  проведення позачергових виборів перед черговими, призначеними на жовтень 2020 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Секретар сільської ради                                                Т.ЗАБРОДСЬКА