Рішення № 738-27/2019 від 06 грудня 2019 року " Про передачу індивідуально визначеного майна транспортний засіб (трактор колісний Беларус-82.1),   реєстраційний номер 30236ВА та відвал ВУМ-2,5м з Катеринівської  сільської ради в  КП «ОБРІЙ» в кор

Дата: 17.12.2019 12:38

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«06» грудня   2019 року                                                          № 738-27/2019

Про передачу індивідуально визначеного майна

транспортний засіб (трактор колісний Беларус-82.1),

реєстраційний номер 30236ВА та відвал ВУМ-2,5м з

Катеринівської  сільської ради в  КП «ОБРІЙ» в

користування на праві господарського відання

Відповідно до статей 43, 60  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст..136  Господарського  Кодексу України, з метою ефективного використання майна, що належить до спільної власності територіальної громади,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Передати з  Катеринівської сільської ради  в комунальне підприємство «Обрій» індивідуально визначене майно, що належить до спільної власності територіальної громади, а саме транспортний засіб - трактор колісний Беларус – 82.1 (  реєстраційний номер 30236 ВА) та відвал ВУМ-2,5м. Вищевказане майно закріпити за КП «Обрій» в користування на праві господарського відання.

2. Рекомендувати секретарю сільської ради Забродській Т.І. укласти договір про передачу  майна в користування  на праві господарського відання  транспортного засобу Трактор колісний   марки Беларус - 82.1 та відвал ВУМ-2,5м з директором КП «Обрій» Вітряченко І.О.

3. Директору комунального підприємства  «Обрій» ( Вітряченко І.О.):

3.1.Здійснювати заходи щодо ефективного використання та збереження переданого майна в користування на праві господарського відання.

3.2.Забезпечити ведення бухгалтерського обліку переданого  трактора колісного  Беларус-82.1 в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійні  комісії сільської ради: з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва( голова комісії Кучеренко К.І.), з питань промисловості, будівництва та транспорту ( голова комісії Макєєв В.Г.).

Секретар  сільської ради                                                                   Т.ЗАБРОДСЬКА