Порядок денний 28 сесії сільської ради сьомого скликання

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

20 грудня о 10 год.

1. Про затвердження Штатного розпису на 2020 рік апарату сільської ради, ДНЗ, закладів культури, бібліотечних закладів громади.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми з проведення профілактичних заходів щодо пероральної імунізації ДКТ на території Катеринівської ОТГ на 2019-2020 роки.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми «Турбота».

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми підтримки КП «Обрій».

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми «Ветеран».

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми «Підтримки учасників АТО та членів їх сімей».

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми підтримки військового комісаріату.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми з призову громадян на строкову військову службу.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми протидії злочинності на території громади.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку громади .

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми «Цукровий діабет».

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення до Програми поховання одиноких, пристарілих осіб.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми  регулювання чисельності безпритульних тварин.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей  молоді Катеринівської ОТГ на 2019-2021 роки.

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1. Про внесення змін до Програми «Обдарована дитина» на 2019-2021 роки.

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1. Про внесення змін до Програми професійної орієнтації учнівської молоді Катеринівської ОТГ на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей на 2019-2022 роки».

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1. Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» на 2020-2023 роки.

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин.

Інформація: землевпорядника с/р  Руденка Б.П.

1. Про внесення змін до Програми пільгового підвезення педагогічних працівників, працівників культури та ОМС.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей на 2020-2023 роки».

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1. Про затвердження Програми підтримки культури молоді та спорту на 2020-2023 роки.

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1. Про затвердження Програми розвитку освіти на 2020-2023 роки.

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1. Про затвердження Програми «Службове житло».

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми «Соціальне житло».

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми розвитку органів місцевого самоврядування та інфраструктури ОТГ.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та утримання вуличного освітлення в населених пунктах ОТГ.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми енергоефективності та енергозбереження закладів ОТГ.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1. Про затвердження Програми з будівництва, ремонту та утримання будівель і споруд для забезпечення їх довгострокового використання.

Інформація: секретаря с/р Забродської Т.І.

1.  Про перейменування та затвердження Положення про Центр культури, дозвілля і спорту Катеринівської сільської ради у новій редакції.

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1.  Про затвердження Положення про Центральну публічну бібліотеку Катеринівської сільської ради.

Інформація: начальник відділу освіти Циби Я.С.

1.  Про сільський бюджет на 2020 рік.

Інформація: головного бухгалтера с/р Арутюнової О.Г.

1. Земельні питання.

Інформація: землевпорядника с/р Руденка Б.П.