Рішення № 735-26/2019 від 11 листопада 2019 року " Про   надання   дозволу   на    виготовлення проекту землеустрою   щодо    відведення  земельної ділянки у постійне користування  КП «Обрій»"

Дата: 25.11.2019 15:16

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«11» листопада  2019 року                                                         №735-26/2019

Про   надання   дозволу   на    виготовлення проекту

землеустрою   щодо    відведення  земельної ділянки

у постійне користування  КП «Обрій»

Керуючись п. 34, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.. 12,91,116,125,126, Земельного Кодексу України ст.. 19,20,50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву КП «Обрій»,

1. Надати дозвіл КП «Обрій» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,5630 га., у постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пару та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ 11.04) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, за адресою: с. Катеринівка, Кропивницький район, Кіровоградська область.

2.У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

3. Контроль за виконанням  данного  рішення  покласти на постійну  комісію з питань  аграрної  політики, земельних  відносин та охорони навколишнього  середовища.

Секретар  сільської ради                                                                        Т.І. Забродська