Рішення № 729-26/2019 від 11 листопада 2019 року " Про    відмову Кіровоградській РО УТМР   у  наданні    згоди на    закріплення   мисливських   угідь ,   що   знаходяться на території Катеринівської  сільської   ради"

Дата: 25.11.2019 10:05

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«11» листопада 2019 року                                                              №729-26/2019

Про    відмову Кіровоградській РО УТМР   у  наданні    згоди

на    закріплення   мисливських   угідь ,   що   знаходяться

на території Катеринівської  сільської   ради

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» ст. 12 Земельного Кодексу України  розглянувши заяву Кіровоградської РО УТМР,

1.Відкласти прийняття рішення щодо надання згоди Кіровоградській РО УТМР на закріплення мисливських угідь, що знаходяться на території Катеринівської сільської ради Кропивниуцького району Кіровоградської області, загальною площею – 1521 га., для ведення мисливського господарства та створення відтворювальних ділянок на земельних ділянках, до наступної сесії.

2. Кіровоградській РО УТМР пропонувати звернутись щодо надання згоди  на закріплення мисливських угідь, що знаходяться на території Катеринівської сільської ради Кропивниуцького району Кіровоградської області, для ведення мисливського господарства та створення відтворювальних ділянок,до власників земельних ділянок площа яких становить – 1492,4 га., що складає 98% від загальної площі.

Секретар сільської ради                                                                    Т.І. Забродська