Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 729-26/2019 від 11 листопада 2019 року " Про    відмову Кіровоградській РО УТМР   у  наданні    згоди на    закріплення   мисливських   угідь ,   що   знаходяться на території Катеринівської  сільської   ради"

Дата: 25.11.2019 10:05
Кількість переглядів: 242

 

 

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ

«11» листопада 2019 року                                                              №729-26/2019

                                                       с. Катеринівка

 

 

Про    відмову Кіровоградській РО УТМР   у  наданні    згоди

на    закріплення   мисливських   угідь ,   що   знаходяться

на території Катеринівської  сільської   ради

 

 

       Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» ст. 12 Земельного Кодексу України  розглянувши заяву Кіровоградської РО УТМР,

 

СІЛЬСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

 

        1.Відкласти прийняття рішення щодо надання згоди Кіровоградській РО УТМР на закріплення мисливських угідь, що знаходяться на території Катеринівської сільської ради Кропивниуцького району Кіровоградської області, загальною площею – 1521 га., для ведення мисливського господарства та створення відтворювальних ділянок на земельних ділянках, до наступної сесії.

      2. Кіровоградській РО УТМР пропонувати звернутись щодо надання згоди  на закріплення мисливських угідь, що знаходяться на території Катеринівської сільської ради Кропивниуцького району Кіровоградської області, для ведення мисливського господарства та створення відтворювальних ділянок,до власників земельних ділянок площа яких становить – 1492,4 га., що складає 98% від загальної площі.

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 

 

Секретар сільської ради                                                                    Т.І. Забродська

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень