Дата: 25.11.2019 10:04

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«11» листопада 2019 року                                                         №728-26/2019

Про надання дозволу на  виготовлення проекту

землеустрою  щодо    відведення  земельних ділянок

у   власність громадянам  для   ведення  особистого

селянського       господарства       на          території

Катеринівської   сільської     ради    Кропивницького

району Кіровоградської області

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20  Закону України «Про землеустрій»,

1. Провести інвентарізацію земельних ділянок придатних для передачі громадянам у власність для ведення особистого селянського господарства, на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, в зв'язку з відсутністю у заявників графічних матеріалів на яких зазначено бажане місце розташування земельних ділянок.

2. Після проведення інвентарізації земельних ділянок придатних для передачі громадянам у власність для ведення особистого селянського господарства, на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, відповідно до пункту 14 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в першу чергу надати земельні ділянки учасникам бойових дій та особам прирівняним до них.

3.Затвердити перелік документів, необхідних для отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

- заява (клопотання), в якій зазначається орієнтовний розмір земельної ділянки, адреса, вид використання та її цільове призначення;

- копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та орієнтовні межі земельної ділянки;

- довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом цільового призначення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                    Т.І. Забродська