Рішення № 56-11/2019 від 23 жовтня 2019 року " Про надання  Яцканичу В.М. дозволу на спуск води зі ставка"

Дата: 21.11.2019 08:17

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 23  жовтня   2019 року                                                               № 56-11/19

с. Катеринівка

Про надання  Яцканичу В.М.

дозволу на спуск води зі ставка

На підставі п.7 ч. «а» ст.30, п.1 ч. «б» ст..33 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..10, 13 Водного кодексу України, згідно поданої заяви орендаря земель водного фонду та водного об’єкту Яцканича Віктора Михайловича від 17.10.2019 року, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати Яцканичу В.М. дозвіл на спуск води зі ставка
площею 22,8 га, розташованого на лівій притоці річки Грузька  басейну річки Інгул для проведення  поточного ремонту гідротехнічних споруд та санітарної обробки дна водойми .

2. Пониження  води у водоймі погодити з  Регіональним офісом  водних ресурсів у Кіровоградській  області.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  сільської ради з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                           Т.І.Забродська