Рішення № 53-11/2019 від 23 жовтня 2019 року " Про план заходів по підготовці до святкування Дня села Олексіївки"

Дата: 21.11.2019 08:15

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 23  жовтня   2019 року                                                               № 53-11/19

с. Катеринівка

Про план заходів по підготовці

до святкування Дня села Олексіївки

Керуючись  ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. щодо плану заходів по підготовці до святкування Дня села Олексіївка, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. прийняти до відома.

2. Провести урочистості з нагоди Дня села Олексіївка 21 листопада 2019 року. Місцем проведення визначити Олексіївський БК.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Цибу Я.С.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                           Т.І.Забродська