Порядок денний виконкому (засідання № 11) 23 жовтня 2019 року

Дата: 21.11.2019 08:13

засідання виконавчого комітету  Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                                          «23» жовтня  2019 року

Вступне слово секретаря виконачого комітету Катеринівської сільської ради Забродської Тетяни Іванівни.

1. Про стан організації справ щодо приписки юнаків 2003 року народження до призовної дільниці Кропивницького РВК. Затвердження списків.

організаційного   відділу  Бурлак Р.Ю.

2. Про план  заходів по підготовці до святкування Дня села Олексіївка.

Інформація начальника відділу освіти,

культури Циби Я.С.

3. Про  затвердження нової редакції  Інструкції з діловодства у виконавчому апараті Катеринівської  сільської ради.

організаційного   відділу  Бурлак Р.Ю.

4. Про затвердження рішення комісії з питань визначення  об’єктів та збору документів, на які буде спрямовано субвенцію на 2019 рік  з державного бюджету місцевим  бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи,  придбання житла та приміщень для розвитку  сімейних  та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.