Рішення № 44-9/2019 від 06 вересня 2019 року " Про звернення до  районного відділення поліції Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області щодо скоєного правопорушення ПП « Крона-В»"

Дата: 21.11.2019 08:11

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 06 вересня  2019 року                                                            № 44-9/19

с.Катеринівка

Про звернення до  районного відділення

поліції Кропивницького ВП ГУНП в

Кіровоградській області щодо скоєного

правопорушення ПП « Крона-В»

Відповідно до ст..1 Закону України « Про державний контроль за використанням та охороною земель», постанови Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року № 963, ст..29 та ст..33 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Зобов’язати секретаря сільської ради Забродську Т.І. направити  звернення  до Кропивницького районного відділення поліції Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області про проведення відповідних оперативних та процесуальних дій на предмет встановлення винних осіб та притягнення їх до  відповідальності щодо заподіяної шкоди внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання ділянок не за  цільовим призначенням без спеціального дозволу ПП «Крона-В», які належать до комунальної власності Катеринівської сільської ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконавчого комітету Катеринівської сільської ради .

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                                         Т.І. Забродська