Рішення № 43-9/2019 від 06 вересня 2019 року "  Про стан роботи поштового відділення  зв’язку в селі   Обознівка"

Дата: 21.11.2019 08:10

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 06 вересня  2019 року                                                            № 43-9/19

с.Катеринівка

Про стан роботи поштового відділення

зв’язку в селі   Обознівка

Відповідно до ст..30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію  секретаря сільської ради Забродської Т.І. про скарги щодо неналежного обслуговування  жителів населеного пункту послугами поштового відділення, в зв’язку з відсутністю начальника СВПЗ   Обознівка, заслухавши відповідь дирекції «Укрпошта» на звернення сільської ради щодо  даного питання, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію секретаря сільської ради Забродської Т.І. щодо роботи СВПЗ Обознівка  по обслуговуванню сільського населення прийняти до відома.

2.Активізувати роботу серед сільського населення, організацій та установ, які розташовані на території сільської ради  щодо  покращення роботи по підписці на періодичні видання та іншої організації користування послугами поштового відділення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконавчого комітету Катеринівської сільської ради .

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                    Т.І. Забродська