Рішення № 42-9/2019 від 06 вересня 2019 року " Про погодження кандидатури опікуна Юрченко О.В."

Дата: 21.11.2019 08:09

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 06 вересня  2019 року                                                            № 42-9/19

с.Катеринівка

Про погодження кандидатури опікуна

Юрченко О.В.

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини 1 статті 34, статтями 52,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55,56,60,62,63 Цивільного кодексу України, розглянувши заяву Юрченка О.В. про погодження його кандидатури опікуна над Юрченко А.В.., визнаного в судовому порядку недієздатним та враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті Катеринівської сільської ради від 28 серпня 2019 року №2 «Про погодження кандидатури опікуна» виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити кандидатуру опікуна Юрченко О.В.,28 січня  1967 року

народження над Юрченко А.В., 21 березня 1961 року народження, визнаного в судовому порядку недієздатним.

1. У разі неналежного виконання обов’язків опікуна Юрченка О.В. над

Юрченко А.В. опікунській раді при виконкомі сільської ради доручити  надіслати відповідне подання до Кіровоградського районного суду для вирішення питання щодо позбавлення опікунства Юрченка О.В. над Юрченко А.В в судовому порядку.

1. Доручити провідному спеціалісту відділу загально-організаційної,

інформаційної роботи, документообігу та соціальних питань Кушнір Н.В. здійснювати систематичний контроль за виконанням обов’язків опікуна Юрченка О.В. над Юрченко А.В. У разі виявлення порушень правил опікунства довірена особа (Кушнір Н.В.) має право за участі в.о. старости та депутатів округу складати відповідні акти і направляти їх до опікунської ради при виконкомі сільської ради для вирішення питання по суті.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову

опікунської ради – начальника загального відділу Бурлак Р.Ю.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                         Т.І. Забродська