Рішення № 41-9/2019 від 06 вересня 2019 року " Про підготовку до проведення чергового призову громадян на строкову військову службу в рамках призовної кампанії «ОСІНЬ-2019»."

Дата: 21.11.2019 08:09

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 06 вересня  2019 року                                                               № 41-9/19

с. Катеринівка

Про підготовку до проведення чергового призову

громадян на строкову військову службу в

рамках призовної кампанії «ОСІНЬ-2019».

З метою забезпечення організованої підготовки та проведення на території Катеринівської сільської ради прозову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України, керуючись Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу», ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію  відповідального за військовий облік Бурлак Р.Ю. про  стан підготовки до проведення чергового призову громадян на строкову військову службу в рамках призовної кампанії «ОСІНЬ-2019» на території сільської ради прийняти до відома.

2. Відповідальним за військовий облік: начальнику загального відділу Бурлак Р.Ю., в.о. старости Володимирівського округу Євенку  С.С., в.о. старости Олексіївського округу Стогнєєвій Л.А. про результати призову громадян на строкову військову службу восени 2019 року інформувати виконком сільської ради до 25 грудня 2019 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на відповідального за військовий облік, начальника загального відділу Бурлак Р.Ю.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                                               Т.І.Забродська