Рішення № 39-8/2019 від 27 серпня 2019 року "Про план заходів по підготовці до відзначення  250-ї річниці Дня села Обознівка"

Дата: 21.11.2019 08:00

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від  27 серпня  2019 року                                                               № 39-8/19

с. Катеринівка

Про план заходів по підготовці до

відзначення  250-ї річниці Дня села Обознівка

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці  Циби Я.С. про проведення урочистостей з нагоди 250-ї річниці Дня села Обознівка, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту ,

охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. про проведення урочистостей з нагоди 250-ї річниці Дня села Обознівка прийняти до відома.

2.Урочистості з нагоди Дня села Обознівка провести 14 вересня 2019 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Цибу Я.С.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                    Т.І. Забродська