Рішення № 38-8/2019 від 27 серпня 2019 року " Про стан підготовки закладів освіти та соціо-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр."

Дата: 21.11.2019 07:44

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від  27 серпня   2019 року                                                               №38-8/19

с. Катеринівка

Про стан підготовки закладів освіти

та соціо-культурної сфери до роботи

в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С., керуючись ст.17, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий  комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. прийняти до відома.

2. Покласти персональну відповідальність на керівників установ та організацій ради за безумовне здійснення заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Цибу Я.С.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                           Т.І.Забродська