Рішення № 47-10/19 від 03 жовтня 2019 року " Про план заходів по відзначенню Дня захисника України в закладах культури громади"

Дата: 24.10.2019 07:31

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 03 жовтня   2019 року                                                               №47-10/19

с. Катеринівка

Про план заходів по відзначенню

Дня захисника України в закладах

культури громади

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. щодо проведення заходів приурочених до Дня захисника України в закладах культури громади, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Циби Я.С. взяти до відома.

2. Провести урочистості з нагоди Дня захисника України 14 жовтня 2019 року. Місцем проведення визначити Катеринівский БК Кіровоградського РУ.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту, охорони культурної спадщини та праці Цибу Я.С.

Секретар виконавчого комітету,

секретар сільської ради                                                           Т.І.Забродська