Порядок денний виконкому (засідання № 10) 03 жовтня 2019 року

Дата: 24.10.2019 07:26

засідання виконавчого комітету  Катеринівської  сільської ради

с. Катеринівка                                                  «03» жовтня  2019 року

Вступне слово секретаря виконачого комітету Катеринівської сільської ради Забродської Тетяни Іванівни.

1. Про стан надходження платежів за землю до бюджету сільської ради.

Інформація землевпорядника сільської

ради Руденка Б.П.

2. Про стан виконання заходів з благоустрою на території сільської ради.

Інформація начальника КП «Обрій»

Вітряченка І.О.

3. Про план заходів по відзначенню Дня захисника України в закладах

культури громади.

Інформація начальника відділу освіти,

культури Циби Я.С.

4. Про внесення змін до персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті  Катеринівської сільської ради.

Інформація голови опікунської ради

Бурлак Р.Ю.

5. Про затвердження рішення комісії з питань визначення об’єктів та збору документів, на які буде спрямовано субвенцію на 2019 рік  з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних  та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа.

Інформація начальника загально -

організаційного   відділу  Бурлак Р.Ю.

6.Про хід  виконання робіт у  Володимирівському  ЗДО «Малятко».

Інформація начальника відділу освіти,

культури Циби Я.С.

7. Про постановку на квартирний облік дитини-сироти гр. Байрачного Владислава Юрійовича.

Інформація  секретаря сільської ради

Забродської Т.І.