Рішення № 680-24/2019 від 11 жовтня 2019 року "  Про  надання  згоди   на    закріплення мисливських   угідь Кіровоградській РО УТМР, що   знаходяться на території Катеринівської сільської  ради"

Дата: 23.10.2019 14:04

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«11» жовтня  2019 року                                                                 № 680-24/2019

Про  надання  згоди   на    закріплення

мисливських   угідь Кіровоградській РО УТМР,

що   знаходяться на території Катеринівської

сільської  ради

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», ст. 12 Земельного Кодексу України,  розглянувши заяву Кіровоградської  РО УТМР,

1. Відкласти прийняття рішення щодо надання згоди Кіровоградській РО УТМР на закріплення мисливських угідь, що знаходяться на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області для ведення мисливського господарства та створення відтворювальних ділянок на земельних ділянках, що відносяться до земель комунальної власності, до наступної сесії.

2. Для роз’яснення деяких питань стосовно прийняття вищевикладеного  рішення, запросити голову президії Кіровоградської РО УТМР Лікуна С.С. на засідання сесії Катеринівської сільської ради.

3.Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на постійнукомісію з питаньаграрноїполітики, земельнихвідносин та охоронинавколишньогосередовища.

Секретар  сільської   ради                                                                    Т.І. Забродська