Дата: 23.10.2019 14:02

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«11» жовтня  2019 року                                                        № 677-24/2019

Про затвердження  проекту землеустрою щодо

відведення     земельної   ділянки  в    оренду  строком

до   30   грудня   2035  року  для  розширення   кар'єру

по   видобутку  вторинних  каолінів  на     території

Катеринівської    сільської      ради   Кропивницького

району Кіровоградської області АТ «Кіровоградське

рудоуправління»

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.25.50 Закону України «Про землеустрій» п.6 ст. 124, Земельного Кодексу України ст.. 22 ЗУ «Про Державний земельний кадастр», розглянувши клопотання АТ «Кіровоградське рудоуправління»,

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Кіровоградське рудоуправління» в оренду строком до 30 грудня 2035 року (строк дії спеціального дозволу на користування надрами) загальною площею 2,2368 га, для розширення кар'єру по видобутку вторинних каолінів (згідно КВЦПЗ:J. 11.01) в межах гірничого відводу за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада на території с. Обознівка (в межах населеного пункту).

2. Передати в оренду АТ «Кіровоградське рудоуправління» земельну ділянку строком до 30 грудня 2035 року (строк дії спеціального дозволу на користування надрами) загальною площею 2,2368 га, для розширення кар'єру по видобутку вторинних каолінів (згідно КВЦПЗ:J. 11.01) в межах гірничого відводу за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, Катеринівська сільська рада на території с. Обознівка (в межах населеного пункту).

3. Встановити  орендну  плату в розмірі 4% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                       Т.І. Забродська