Рішення №659-24/2019 від 11 жовтня 2019 року " Про стан надходження платежів за землю до бюджету сільської ради в 2019 році"

Дата: 23.10.2019 10:24

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНЦЬКОГО  РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«11»  жовтня   2019 року                                                          № 659-24/2019

Про стан надходження платежів

за землю до бюджету сільської ради

в 2019 році

Керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію щодо надходження платежів за землю до бюджету сільської ради,

СІЛЬСЬКА  РАДА ВИРІШИЛА:

1.Інформацію  про стан надходження земельного податку від фізичних осіб  до бюджету сільської ради в 2019 році  прийняти до відома.

2.Доручити землевпоряднику  сільської ради Руденку Б.П. надіслати землекористувачам  повідомлення-нагадування про необхідність сплати земельного податку, в зв’язку з минуванням основного строку сплати.

Секретар сільської ради                                        Т.І.Забродська