Рішення № 656-23/2019 від 19 вересня 2019 року " Про відмову Кіровоградській РО УТМР у наданні згоди на закріплення мисливських  угідь, що знаходяться на території Катеринівської сільської ради  "

Дата: 22.10.2019 09:40

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 656 -23/2019

Про відмову Кіровоградській РО УТМР у

наданні згоди на закріплення мисливських

угідь, що знаходяться на території

Катеринівської сільської ради

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» ст.12 Земельного Кодексу України , розглянувши заяву Кіровоградської РО УТМР,

1. Відмовити Кіровоградській РО УТМР у наданні згоди на закріплення мисливських угідь, що знаходяться на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області для ведення мисливського господарства та створення відтворювальних ділянок, в зв’язку з подачею документів не в повному обсязі, відсутні (карта-схема земельних ділянок, опис меж земельних ділянок, площа земельних ділянок).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Секретар сільської ради                                                                   Т.І. Забродська