Дата: 22.10.2019 09:36

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 651 -23/2019

Про    затвердження    проекту     землеустрою  щодо

відведення     зеемльної    ділянки    у   власність     для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських   будівель і споруд  (присадибна ділянка)

за   адресою: Кіровоградська   область,  Кропивницький

район , с. Олексіївка,  вул. Горького , 5д  гр. Тітко Ігорю

Миколайовичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Тітко Ігоря Миколайовича,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тітко Ігорю Миколайовичу загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га- землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522580600:51:000:0116 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка , вул. Горького , 5 д.

2. Передати у власність  гр. Тітко Ігорю Миколайовичу земельну ділянку загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га- землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 352258060051:000:0116 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка , вул. Горького, 5 д.

Секретар сільської ради                                                                     Т.І. Забродська