Рішення № 647-23/2019 від 19 вересня 2019 року "  Про    затвердження    проекту     землеустрою  щодо  відведення     зеемльної    ділянки    у   власність     для  ведення      особистого     селянського       господарства за   адресою: Кіровогр

Дата: 22.10.2019 09:33

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 647 -23/2019

Про    затвердження    проекту     землеустрою  щодо

відведення     зеемльної    ділянки    у   власність     для

ведення      особистого     селянського       господарства

за   адресою: Кіровоградська   область,  Кропивницький

район ,    Катеринівська  сільська   рада    за    межами

населеного пункту гр. Тигнян Ладі Миколаївні

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», розглянувши заяву гр. Тигнян Ладі Миколаївні,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тигнян Ладі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства ( код КВЦПЗ А.01.03) кадастровий номер 3522585800:02:000:5496 загальною площею 1,9523 га., з них по угіддям: 1,9523 га., ріллі,  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності за межами населеного пункту  на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Передати у власність гр. Тигнян Ладі Миколаївні земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства ( код КВЦПЗ А.01.03) кадастровий номер 3522585800:02:000:5496 загальною площею 1,9523 га., з них по угіддям: 1,9523 га., ріллі,  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності за межами населеного пункту  на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Секретар сільської ради                                                                    Т.І. Забродська