Рішення № 646-23/2019 від 19 вересня 2019 року "  Про    затвердження    проекту     землеустрою  щодо  відведення     зеемльної    ділянки    у   власність     для  ведення      особистого     селянського       господарства за   адресою: Кіровогр

Дата: 22.10.2019 09:32

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 646 -23/2019

Про    затвердження    проекту     землеустрою  щодо

відведення     зеемльної    ділянки    у   власність     для

ведення      особистого     селянського       господарства

за   адресою: Кіровоградська   область  Кропивницький

район     Катеринівська  сільська   рада,    за    межами

населеного пункту гр. Тарану Роману Володимировичу

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», розглянувши заяву гр. Тарана Романа Володимировича,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тарану Роману Володимировичу для ведення особистого селянського господарства ( код КВЦПЗ А.01.03) кадастровий номер 3522585800:02:000:5493 загальною площею 1,9524 га., з них по угіддям: 1,9524 га., ріллі,  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності за межами населеного пункту  на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Передати у власність гр. Тарану Роману Володимировичу   земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства ( код КВЦПЗ А.01.03) кадастровий номер 3522585800:02:000:5493 загальною площею 1,9524 га., з них по угіддям: 1,9524 га., ріллі,  за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у комунальній власності за межами населеного пункту  на території Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Секретар сільської ради                                                                     Т.І. Забродська