Рішення №641-23/2019 від 19 вересня 2019 року " Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою    щодо       відведення     земельної ділянки      у   власність     для     індивідуального садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Дата: 22.10.2019 09:24

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 641 -23/2019

Про надання дозволу на виготовлення проекту

землеустрою    щодо       відведення     земельної

ділянки      у   власність     для     індивідуального

садівництва за адресою: Кіровоградська область,

Кропивницький     район, Катеринівська сільська

Рада, СГТ «Гірник» гр. Удодіку Сергію Вікторовичу

Відповідно ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.  25,26 Закону України «Про землеустрій», ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» , розглянувши заяву гр. Удодіка Сергія Вікторовича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Удодіку Сергію Вікторовичу загальною площею – 0,1200 га.,                     в тому числі по угіддям: 0,1200 га., для індивідуального садівництва (код КВЦП 01.05.)  із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район на території Катеринівської сільської ради, СГТ «Гірник».

2. У разі виявлення при виготовленні проекту землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                                Т.І. Забродська