Дата: 22.10.2019 08:56

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 617-23/2019

Про    затвердження    проекту     землеустрою  щодо

відведення     зеемльної    ділянки    у   власність     для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських   будівель і споруд  (присадибна ділянка)

за   адресою: Кіровоградська   область,  Кропивницький

район,  с. Миронівка ,  вул. Вишнева, 8 гр. Ключці Марії

Олексіївні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Ключки Марії Олексіївни,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ключці Марії Олексіївні загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га- землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522581800:55:004:0001 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Миронівка , вул. Вишнева , 8.

2. Передати у власність  гр. Ключці  Марії Олексіївні земельну ділянку загальною площею – 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га- землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522581800:55:004:0001 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Миронівка, вул. Вишнева, 8.

Секретар сільської ради                                                               Т.І. Забродська