Рішення № 614-23/2019 від 19 вересня 2019 року "  Про    надання  дозволу  на  виготовлення  проекту землеустрою   щодо    відведення  земельної     ділянки у    власність    для    будівництва     і    обслуговування житлового      будинку,    го

Дата: 22.10.2019 08:52

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 614-23/2019

Про    надання  дозволу  на  виготовлення  проекту

землеустрою   щодо    відведення  земельної     ділянки

у    власність    для    будівництва     і    обслуговування

житлового      будинку,    господарських      будівель     і

споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого

селянського   господарства  за адресою:Кіровоградська

область , Кропивницьий     район ,  с. Осикувате ,  вул.

Миру , 22 гр. Куценку Миколі Івановичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120,121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши  заяву гр . Куценка Миколи Івановича,

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куценку Миколі Івановичу загальною площею – 0,4400 га, у тому числі по угіддях: 0,2400 га -  землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01) за рахунок земель житлової та громадської забудови, та - 0,2000 га., для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ-В. 01.03.) за рахунок земель сільськогосподарського призначення  за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Осикувате, вул. Миру, 22.

2.  У разі виявлення при виготовленні проекту  землеустрою розбіжностей між площами вказаними у рішенні, остаточний розмір буде вказано при його затверджені.

Секретар сільської ради                                                                            Т.І. Забродська