Дата: 22.10.2019 08:50

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 19 » вересня   2019 року                                                         № 613-23/2019

Про    затвердження    проекту     землеустрою  щодо

відведення     зеемльної    ділянки    у   власність     для

будівництва    і    обслуговування  житлового будинку

господарських   будівель і споруд  (присадибна ділянка)

за   адресою: Кіровоградська   область,  Кропивницький

район,  с. Олексіївка,  вул. Горького , 10-а  гр. Ткачу Миколі

Федоровичу

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій»,  розглянувши заяву гр. Ткача Миколи Федоровича,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ткачу Миколі Федоровичу загальною площею – 0,2274 га., з них по угіддям: 0,2274 га- землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) ( код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522580600:51:000:5007 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район,                          с. Олексіївка , вул. Горького , 10-а.

2. Передати у власність  гр. Ткачу Миколі Федоровичу земельну ділянку загальною площею – 0,2274 га., з них по угіддям: 0,2274 га - землі одно та двоповерхової житлової забудови, для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01) кадастровий номер 3522580600:51:000:5007 за рахунок земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Олексіївка , вул. Горького, 10-а.

Секретар сільської ради                                                                     Т.І. Забродська