Рішення № 604-23/2019 від 19 вересня 2019 року " Про призначення на посаду директора Володимирівського дошкільного навчального закладу загального типу «Малятко» Ляхової А.О."

Дата: 22.10.2019 08:30

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«19» серпня 2019 року                                                                  № 604-23/2019

с.Катеринівка

Про призначення на посаду директора

Володимирівського дошкільного навчального

закладу загального типу «Малятко» Ляхової А.О.

Відповідно до Законів України «Про Освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу МОН України від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та згідно із заявою Ляхової Анастасії Олегівни від 04.09.2019 року,

1. Призначити Ляхову Анастасію Олегівну на посаду директора Володимирівського дошкільного навчального закладу загального типу «Малятко» 20.09.2019 року на умовах строкового трудового договору терміном на 1 рік на період з 20.09.2019 року по 19.09.2020 року з оплатою праці за 14 тарифним розрядом.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціокультурного розвитку, охорони здоров’я, освіти, молоді, сім’ї, фізкультури і спорту та запобігання корупції.

Секретар сільської ради                                                                           Т.І.Забродська