Рішення № 76-6/2018 від 29 березня 2018 року " Про  сплату податків"

Дата: 26.09.2019 15:57

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 29 березня   2018 року                                                                  №76-6/18

с. Катеринівка

Про  сплату податків

Відповідно до ст.. 28, ст.. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію про сплату податків в 2018 році взяти до відома.

2. Рекомендувати  землекористувачам, орендарям, які утримують земельні ділянки для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства та ведення товарного сільськогосподарського виробництва  вчасно сплачувати податки до бюджету сільської  ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на начальника   відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та з соціальних питань Бурлак Р.Ю.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                Т. В. Терещенко