Дата: 26.09.2019 15:25

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 29 березня   2018 року                                                    №75-6/18

с. Катеринівка

Про укладення договору  про виконання робіт

з розробки детального плану території частини

с.Володимирівка з метою зміни цільового

призначення земельної ділянки

Враховуючи пропозиції постійно діючої комісії питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, керуючись ст. 12,122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради :

ВИРІШИВ:

1. Утворити   комісію з проведення огляду території розташованої в с.Володимирівка, Кіровоградського району по вул..Шевченка, 38 для зміни цільового призначення земельної ділянки з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та  споруд  підприємства переробної, машинобудівної та іншої промисловості Катеринівської сільської ради, додаток 1.

2.Контроль за виконанням цього рішення  залишаю за собою.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                        Т. В. Терещенко