Рішення № 74-6/2018 від 29 березня 2018 року " Про  розширення  пільгової категорії населення  на проїзд"

Дата: 26.09.2019 15:25

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 29 березня    2018 року                                                                  №74-6/18

с. Катеринівка

Про  розширення  пільгової

категорії населення  на проїзд

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву інваліда ІІІ групи Талпи В.Л. , виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. В зв’язку з неможливістю розширення пільгової категорії населення громади ( інваліди ІІІ гр.), відмовити гр..Талпі Вячеславу Леонідовичу в наданні права безкоштовного проїзду на маршрутах:

- Обознівка – Кропивницький – Обознівка.

2.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на начальника   відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та з соціальних питань Бурлак Р.Ю.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                               Т. В. Терещенко