Катеринівська сільська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Рішення № 65-5/2018 від 28 лютого 2018 року " Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях  та інших громадських місцях у вечірній та нічний час на території Катеринівської сільської ради"

Дата: 26.09.2019 15:15
Кількість переглядів: 444

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

 

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

РІШЕННЯ

 

від 28 лютого   2018 року                                                              №65-5/18         

                                                        с. Катеринівка

 

 

 

 

Про обмеження перебування дітей у закладах

дозвілля, громадського харчування, на вулицях

 та інших громадських місцях у вечірній та

нічний час на території Катеринівської

сільської ради

 

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5, 20-1 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з метою обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях і інших громадських місцях у вечірній та нічний час на території сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Обмежити перебування у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях у вечірній та нічний час без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, дітей віком до 16 років з двадцять другої до шостої години на території Катеринівської сільської ради.

2. Зобов'язати керівників, власників, орендарів об'єктів торгівлі (магазинів, кафе, барів, літніх майданчиків) забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років.

3. Зобов’язати керівників, власників, орендарів підприємств (магазинів кафе, барів, ресторанів, літніх майданчиків) та інших закладів громадського харчування:

3.1. не допускати дітей віком до 16 років у заклади, в яких провадиться діяльність у сфері розваг, або заклади громадського харчування з двадцять другої до шостої години без присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність;

3.2. у період з двадцять другої до шостої години вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

4. Рекомендувати управлінню поліції охорони в Кіровоградській області:

4.1.під час несення служби приділяти особливу увагу місцям скупчення молоді у вечірній час;

4.2. при виявленні дітей без супроводу дорослих у вечірній та нічний час проводити стосовно них дії, які передбачені чинним законодавством;

4.3. посилити контроль за недопущенням продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

5. Контроль за виконанням цього  рішення залишаю за собою.

 

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                        Т. В. Терещенко 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень