Рішення № 64-5/2018 від 28 лютого 2018 року " Про  розширення  пільгової категорії населення  на проїзд"

Дата: 26.09.2019 15:14

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 28 лютого   2018 року                                                                  №64-5/18

с. Катеринівка

Про  розширення  пільгової

категорії населення  на проїзд

Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції жителів громади, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Доучити комісії з питань соціально-культурного розвитку,охорони здоров’я, освіти, молоді, сім’ї, фізкультури і спорту та запобігання корупції  вивчити питання щодо можливості розширення  пільгової категорії населення  громади  проїзду на маршрутах:

- Обознівка – Кропивницький - Обознівка;

- Володимирівка - Кропивницький – Володимирівка.

4.  Контроль за виконанням даного рішення  покласти на начальника   відділу загально-організаційної, інформаційної роботи, документообігу та з соціальних питань Бурлак Р.Ю.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                Т. В. Терещенко