Рішення № 62-5/2018 від 28 лютого 2018 року " Про створення робочої групи з питань профілактики виникнення пожеж, загибелі людей від них на території Катеринівської сільської ради"

Дата: 26.09.2019 15:10

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 28 лютого   2018 року                                                      №62-5/18

с. Катеринівка

Про створення робочої групи з питань

профілактики виникнення пожеж,

загибелі людей від них на території

Катеринівської сільської ради

Відповідно до статті 39 Кодексу цивільного захисту України, Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року №444, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 січня 2018 року №16-р «Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них» та з метою недопущення загибелі людей під час пожеж у житловому секторі і мінімізації негативних наслідків від них на території Катеринівської ОТГ, виконавчий комітет сільської ради :

ВИРІШИВ:

1.  Створити робочу групу з відпрацювання населених пунктів з питань профілактики виникнення пожеж, загибелі людей від них у складі згідно з додатком.

2. Організувати відпрацювання робочою групою усього приватного житлового сектору щодо профілактики виникнення пожеж, загибелі людей від них. Особливу увагу звертати на помешкання, де проживають соціально незахищені громадяни, особи, які належать до «вразливих верств населення» (інваліди, одинокі громадяни, неблагополучні та неповні родини, особи, які зловживають спиртними напоями тощо) з оформленням відповідних актів перевірок та відомостей про проведені інструктажі з питань дотримання вимог пожежної безпеки.

3.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                    Т. В. Терещенко