Рішення № 57-5/2018 від 28 лютого 2018 року "  Про  співпрацю між Катеринівською сільською радою та службою у справах дітей Кіровоградської районної  державної адміністрації "

Дата: 26.09.2019 15:05

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 28 лютого   2018 року                                                     №57-5/18

с. Катеринівка

Про  співпрацю між Катеринівською сільською

радою та службою у справах дітей Кіровоградської

районної  державної адміністрації

Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства соціальної політики  України від 21 липня 2017 року №1030 “Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо надання послуг із соціальної підтримки населенню», з метою належного забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту та надання соціальних послуг мешканцям громади виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Сільському голові Терещенко Т.В. підписати  Угоду про співпрацю між  Катеринівською сільською радою та службою у справах дітей  Кіровоградської районної державної адміністрації  (додається).

2.Рекомендувати сесії сільської ради  надати субвенцію районному бюджету Кіровоградської РДА на фінансування здійснення заходів з питань захисту прав дітей на території Катеринівської ОТГ.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-культурного розвитку, охорони здоров’я, освіти, молоді, сім’ї, фізкультури і спорту та запобігання корупції.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                   Т. В. Терещенко