Рішення № 56-5/2018 від 28 лютого 2018 року " Про співпрацю з відділом освіти Кіровоградської районної державної адміністрації  щодо проведення атестації"

Дата: 26.09.2019 15:04

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 28 лютого   2018 року                                                     №56-5/18

с. Катеринівка

Про співпрацю з відділом освіти

Кіровоградської районної державної

адміністрації  щодо проведення атестації

Розглянувши лист відділу освіти Кіровоградської  райдержадміністрації №150/01-36 від 27.02.2018 року про проведення атестації, керуючись п.27 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Рекомендувати сесії сільської ради надати субвенцію відділу освіти Кіровоградської  райдержадміністрації на фінансування проходження атестації педагогічних працівників закладів освіти об’єднаної територіальної громади в сумі 15600 грн.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань бюджету та фінансів, підтримання підприємництва.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                      Т. В. Терещенко