Рішення № 48-3/2018 від 25 січня 2018 року "Про  затвердження потреб мобілізації Катеринівської сільської ради на особливий період"

Дата: 26.09.2019 14:39

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 25 січня 2018 р.                                                             №48-3/18

с. Катеринівка

Про  затвердження потреб мобілізації

Катеринівської сільської ради на особливий

період

Відповідно до статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" з метою вдосконалення мобілізаційної готовності сільської ради та виконання Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" та ст. 17 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію",виконавчий комітет Катеринівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які  розміщені на території Катеринівської сільської ради виконати перелік заходів відповідно до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"

2. Для збору та відправки мобілізаційних ресурсів створити пункти збору сільської ради згідно додатку  1,2,3, які розмістити в приміщенні сільської ради та в офісах старост. Готовність пунктів до роботи через "Ч"+6 з моменту отримання розпорядження (сигналу) військовим комісаріатом.

3. Оповіщення військовозобов'язаних на підприємствах, установах та організаціях в робочий час покласти на керівників цих організацій, в неробочий час оповіщення проводити по телефону та силами посильних згідно додатку  4,5,6.

4. Для оповіщення військовозобов'язаних, та господарств, які постачають техніку, для надання допомоги при проведенні мобілізаційних заходів направити уповноважених в окремі села з числа офіцерів запасу, працівників які займають керівні посади, згідно  додатку 7,8,9.

5. Для проведення оповіщення, доставки уповноважених в окремі села , доставки військовозобов'язаних на пункти збору Кропивницького районного військового комісаріату виділити автотранспорт згідно додатку  10,11,12. Заправку паливом визначеної техніки, проводити за рахунок створеного в мирний час резерву ПММ згідно додатку  13,14,15.

6. Для забезпечення громадського порядку та проведення розшуку військовозобов'язаних, які ухиляються від призову в період мобілізації залучити дільничного поліцейського.

7. Для визначення стану здоров'я військовозобов'язаних, які виявляють скарги та надання медичної допомоги залучити працівників ФП(лікарів, медичних сестер).

8. Забезпечити максимальний захист військовозобов'язаних та техніки від зброї масового ураження в захисних спорудах розміщених на території сільської ради згідно додатку  16,17,18.

9. З отриманням від Кропивницького районного військового комісаріату, розпорядження (сигналу) на проведення мобілізаційних заходів встановити цілодобове чергування працівників сільської ради та старостинських округів. Черговому  сільської ради та старостинських округів підтримувати постійний зв'язок і взаємодію з групою контролю військового комісаріату за телефоном згідно додатку  19.

10.   Контроль за виконання даного рішення  залишаю за собою.

Голова виконавчого комітету,

Катеринівський сільський голова                                             Т.В.Терещенко