Рішення № 42-3/2018 від 25 січня 2018 року " Про пайову участь замовників будівництва  у розвитку інфраструктури на території  Катеринівської  сільської ради"

Дата: 26.09.2019 14:34

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 25 січня   2018 р.                                                               №42-3/18

с. Катеринівка

Про пайову участь замовників будівництва

у розвитку інфраструктури на території

Катеринівської  сільської ради

З метою належного утримання та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, керуючись ст. 9, ст. 12, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26, ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Катеринівської сільської ради (додаток №1).

2. Затвердити типову форму Договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів  Катеринівської  сільської ради (додаток №2).

3. До моменту повної сплати пайової участі відповідно до укладеного договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Катеринівської сільської ради виконавчому комітету сільської ради не виносити на розгляд питання щодо оформлення права власності таким юридичним або фізичним особам, в тому числі і по об'єктах, дозволи на будівництво по яких видані до набрання чинності цього рішення.

4. Рекомендувати інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській  області не надавати дозволи на виконання будівельних робіт фізичним і юридичним особам, які не уклали договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Катеринівської  сільської ради. Здійснювати прийняття в експлуатацію об’єктів містобудування, що розташовані на території Катеринівської сільської ради виключно при наявності довідки Катеринівської сільської ради про виконання умов цього рішення.

5. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Катеринівської сільської ради та в місцевих засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Голова виконавчого комітету,

Катеринівський сільський голова                                            Т. В. Терещенко