Рішення № 30-3/2018 від 25 січня 2018 року " Про затвердження персонального  складу Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Катеринівської сільської ради"

Дата: 26.09.2019 14:11

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 25 січня 2018 р.                                                               №30-3/18

с. Катеринівка

Про затвердження персонального  складу

Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Катеринівської сільської ради

На підставі та керуючись пп. 4 п. «б» ч. 1 ст. 38, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Затвердити  персональний склад Адміністративної комісії при Виконавчому комітеті Катеринівської  сільської ради  (додається).

2.Затвердити Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Катеринівської сільської ради  (додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Виконавчого комітету  Забродську Т.І.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                   Т. В. Терещенко

ДОДАТОК 1

Склад