Рішення № 27-3/2018 від 25 січня 2018 року " Про затвердження переліку об’єктів та види суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та для засуджених до покарання у вигляд

Дата: 26.09.2019 13:55

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 25 січня 2018 р.                                                              №27-3/18

с. Катеринівка

Про затвердження переліку об’єктів та види суспільно

корисних робіт для порушників, на яких судом накладено

адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та для

засуджених до покарання у вигляді громадських робіт на

території Катеринівської  сільської ради на 2018 рік

Керуючись ст. ст. 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до ст. ст.30-1,  321-3 КУпАП України, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів та види суспільно -корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та для засуджених до покарання у вигляді громадських робіт (додаток №1) та погодити з кримінально-виконавчою інспекцією.

2. Призначити начальника  відділу загально - організаційної, інформаційної роботи, документообігу та з соціальних питань Бурлак Р.Ю. відповідальним по контролю за виконанням порушниками визначених для них робіт та дотримування правил техніки безпеки, надання графіків та табелів роботи, ведення обліку та щомісячне інформування інспекції про кількість відпрацьованого часу, інформування інспекції про ухилення порушників від виконання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та про ухилення засуджених від відбування покарання у вигляді громадських робіт.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                             Т. В. Терещенко