Рішення № 24-3/2018 від 25 січня 2018 року " Про затвердження Положеня про Відділ загально-організаційної,інформаційної роботи, документообігу, охорони навколишнього середовища, надання адміністративних послуг"

Дата: 26.09.2019 13:52

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 25 січня   2018 року                                                              №24-3/18

с. Катеринівка

Про затвердження Положеня про Відділ

загально-організаційної,інформаційної

роботи, документообігу, охорони

навколишнього середовища, надання

адміністративних послуг

Керуючись ст. 27, ст. 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Катеринівської сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити положення про відділи  сільської ради, а саме:

1.1. Положення про Відділ загально-організаційної,  інформаційної роботи, документообігу, охорони навколишнього середовища, надання адміністративних послуг та соціальних питань(Додаток 1)

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії сільської  ради: комісію з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва (голова комісії Кучеренко К.І.); комісію з питань аграрної політики, земельних відносин, та охорони навколишнього середовища (голова комісії Ластовка Ю.О.); комісію з питань промисловості, будівництва та транспорту(голова комісії Макєєв В.Г.);  комісію з питань соціально-культурного розвитку, охорони здоров’я, освіти, молоді, сім’ї, фізкультури і спорту та запобігання корупції ( голова комісії Острова А. О.).

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                               Т. В. Терещенко