Рішення № 16-2/2017 від 21 грудня 2017 року " Про надання дозволу на приватизацію житла за адресою : с. Катеринівка, вул.Аварійна, буд.3, кв. 4  Кіровоградського району Кіровоградської області"

Дата: 26.09.2019 13:36

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

від 21 грудня  2017 р.                                                               №16-2/17

с. Катеринівка

Про надання дозволу на приватизацію житла за адресою :

с. Катеринівка, вул.Аварійна, буд.3, кв. 4  Кіровоградського

району Кіровоградської області

Розглянувши заяву Морарь Любові Павлівни  про надання дозволу на приватизацію житла за адресою : с. Катеринівка, вул. Аварійна, буд.3, кв. 4 та у відповідності до Закону України «Про приватизацію державного  житлового фонду», керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1.  Прохання наймача Морарь Любові Павлівни  щодо приватизації квартири №4 в будинку 3 по вулиці Аварійна в селі Катеринівка Кіровоградського району Кіровоградської області задовольнити та передати вище зазначену квартиру у приватну власність Морарь Любові Павлівні.

2. Доручити секретарю виконавчого комітету Забродській Т.І. у десятиденний термін виготовити свідоцтво на право власності.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                  Т. В. Терещенко