Рішення № 14-2/2017 від 21 грудня 2017 року " Про преміювання в.о старост за грудень 2017 року"

Дата: 26.09.2019 13:33

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Від 21 грудня  2017 р.                                                           №14-2/17

с. Катеринівка

Про преміювання в.о старост

за грудень 2017 року

На підставі  Положення про преміювання Катеринівської сільської ради, виконавчий  комітет

ВИРІШИВ:

1. Преміювати в.о. старост Стогнєєву Любов Анатоліївну та Євенко Сергія Степановича  за грудень 2017 року  у розмірі 60 % від посадового окладу .
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, підтримання підприємництва та фінансів.

Голова виконавчого  комітету,

Катеринівський сільський  голова                                                      Т. В. Терещенко