Рішення № 320-14/2018 від 18 грудня 2018 року " Про передачу індивідуально визначеного майна ( транспортного засобу), марка Сміттєвоз АТ-2123,  реєстраційний номер ВА8813ВТ з  Катеринівської сільської ради в  КП «ОБРІЙ» в користування на праві го

Дата: 26.09.2019 11:10

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧОТИРНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«18» грудня   2018 року                                                          № 320-14/2018

Про передачу індивідуально визначеного майна

( транспортного засобу), марка Сміттєвоз АТ-2123,

реєстраційний номер ВА8813ВТ з  Катеринівської

сільської ради в  КП «ОБРІЙ» в користування

на праві господарського відання

Відповідно до статей 43, 60  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст..136  Господарського  Кодексу України, з метою ефективного використання майна, що належить до спільної власності територіальної громади,

СІЛЬСЬКА  РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Передати з  Катеринівської сільської ради  в комунальне підприємство «Обрій» індивідуально визначене майно, що належить до спільної власності територіальної громади, а саме транспортний засіб  СМІТТЄВОЗ ( марки АТ-2123, реєстраційний номер ВА8813ВТ). Вищевказане майно закріпити за КП «Обрій» в користування на праві господарського відання.

2.Зобов’язати постійну комісію  з  питань промисловості, будівництва та транспорту  здійснити  огляд та оцінку транспортного засобу, скласти відповідний акт( голова комісії Макєєв В.Г.).

3. Рекомендувати секретарю сільської ради Забродській Т.І. укласти договір про передачу  майна в користування  на праві господарського відання  транспортного засобу СМІТТЄВОЗ  марки АТ-2123 на шасі МАЗ-4371N2 з директором КП «Обрій» Вітряченко І.О.

4. Директору комунального підприємства  «Обрій» ( Вітряченко І.О.):

4.1.Здійснювати заходи щодо ефективного використання та збереження переданого майна в користування на праві господарського відання.

4.2.Забезпечити ведення бухгалтерського обліку переданого  транспортного засобу в установленому порядку.

5. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійні  комісії сільської ради: з питань  планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва( голова комісії Кучеренко К.І.), з питань промисловості, будівництва та транспорту ( голова комісії Макєєв В.Г.).

Секретар  сільської ради                                                             Т.І.Забродська