Рішення № 313-14/2018 від 18 грудня 2018 року " Про  організацію  харчування дітей у закладах освіти Катеринівської  сільської ради у 2019 році"

Дата: 26.09.2019 10:57

КАТЕРИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧОТИРНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

« 18 » грудня   2018 року                                                                                № 313-14/2018

Про  організацію  харчування дітей

у закладах освіти Катеринівської  сільської ради

у 2019 році

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Постанов Кабінету Міністрів України  від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» та від 26.08.2002 №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», Наказу Міністерства освіти і науки від 21.11.2012року №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», та з метою посилення контролю за дотриманням норм харчування і своєчасним внесенням батьківської плати за харчування дітей,

СІЛЬСЬКА РАДА  ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01 січня 2019 року вартість харчування у Ліцеї «Нова школа» Катеринівської сільської ради на одного учня на рівні:

-    1-4 класи – 19,0 грн/день (дворазове харчування);

-    5-11 класи – 15,0 грн/день (одноразове харчування).

Видатки на харчування учнів ліцею здійснювати за рахунок коштів бюджету Катеринівської сільської ради.

2. Встановити з 01 січня  2019 року  вартість харчування за одного вихованця у закладах дошкільної освіти  Катеринівської сільської ради у розмірі 26 грн/день, з них:

- 16 грн. 00 коп., (60 % від загальної вартості харчування на день) за рахунок бюджету сільської ради;

- 10 грн. 00 коп. (40 % від загальної вартості харчування на день) за рахунок батьківських коштів (батьківська плата).

3. Розмір батьківської плати зменшити на 50% для батьків, у сім’ях яких  троє і більше дітей.

4. Від плати за харчування дитини звільняються батьки, або особи, які їх замінюють:

- дітей учасників АТО;

- дітей переміщених з тимчасово окупованої території в  районі проведення антитерористичної операції;

- дітей у сім'ях яких проживають інваліди 1 групи;

- дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях;

- дітей у сім'ях яких один з батьків помер;

- діти-інваліди.

Видатки на харчування дітей зазначених пільгових категорій  здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету.

5. Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей в ЗДО проводити після подання до закладу наступних документів:

- заява від одного з батьків або осіб, що їх замінюють, щодо звільнення від плати за харчування дитини;

- копії довідок, які підтверджують відповідний соціальний статус дитини, що має право на звільнення від плати за харчування в ЗДО.

6. Батькам сплачувати лише за дні відвідування дитиною ЗДО, за дні, які дитина не відвідувала заклад, плата з батьків не справляється.

7. Плату за харчування в ЗДО проводити за поточний місяць не пізніше 15 числа у банківських установах;

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань планування бюджету, фінансів, підтримання підприємництва.

Секретар сільської ради                                                               Т.І.Забродська