Дата: 26.09.2019 10:22

КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                                        КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

«18»  грудня  2018 року                                                                                       297-14/2018

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у   власність для будівництва і  обслуговування

житлового   будинку,   господарських будівель і

споруд     ( присадибна   ділянка )  за    адресою :

Кіровоградська  область,  Кіровоградський район,

с. Катеринівка, вул. Яблунева, 38 гр.Сухоруковій

Лілії Володимирівні

Відповідно до ст. 142, ст. 143 Конституції України, пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст..12, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, ст. 19, 20, 55  Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. Сухорукової Лілії Володимирівни,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Сухоруковій Лілії Володимирівні у власність загальною площею 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522585800:52:000:0091 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область ,Кіровоградський район ,с. Катеринівка, вул. Яблунева, 38.

2. Передати у власність гр. Сухоруковій Лілії Володимирівні земельну ділянку загальною площею 0,2500 га., з них по угіддям: 0,2500 га., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  землі одно та двоповерхової житлової забудови (код КВЦПЗ-В. 02.01.) кадастровий номер 3522585800:51:000:0091 із земель житлової та громадської забудови, за адресою: Кіровоградська область, Кіровоградський район , с. Катеринівка, вул. Яблунева, 38.

Секретар сільської ради                                                               Т.І.  Забродська